سفارش انجام پایان نامه دکترا ( مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، عمران و … ) و نحوه ی ارائه ی آن

 

نویسندگان ارشد و آکادمیک موسسه ایستگاه دانشجو می توانند در انتخاب موضوع پایان نامه دکترا و یا انجام رساله دکترا با شما همکاری نمایند .

این مجموعه در تلاش است تا با ارائه ی حمایتی تخصصی و همکاری منحصر به فرد ، دانشجویان مقطع دکترا را در ارائه ی بهترین رساله یاری رساند .

 

  • این سرویس برتر برای دانشجویانی از مقطع دکترا طراحی شده است که می خواهند راهنمایی های لازم در مورد چگونگی نوشتن پایان نامه را دریافت نمایند .
  • از آنجاییکه هر پایان نامه دکترا منحصر به فرد است ، پایان نامه های ارسالی برای دانشجویان دکترا نیز کاملا سفارشی و بر اساس همکاری خواهد بود .
  • راهنمایی ها و کمک های لازم برای انجام پایان نامه توسط نویسندگان ارشد و آکادمیکی ارائه می شود که از دانشگاه های برتر ایران و جهان فارغ التخصیل شده و یا آموزش دیده اند .
  • مشاوره از پروپوزال مقطع دکترا به طور معمول شامل خواندن و تحقیقات پس زمینه است . پس از آن ، شما با یک طرح کلی پیرامون زمینه های کلیدی در دانشگاه های ایران رو به رو می شوید که موارد زیر را در بردارد : مقدمه ، سوال تحقیق ، خطوط فصل ، بررسی ادبیات ، روش ، تجزیه و تحلیل ، توصیه ها ، و نتیجه گیری
  • خدمات مربوط به ارائه ی بیانیه و یا پایان نامه می تواند پشتیبانی کاملا دانشگاهی و سفارشی را از جانب افراد با تجربه ارائه نموده و به بررسی و درجه بندی پایان نامه های دکترا در زمینه موضوعی بپردازد .
  • تمام خدمات کاردانی دکترا تضمین شده و ۱۰۰٪ بدون سرقت ادبی ارائه خواهند شد .
  • مشاوران آکادمیک موسسه ایستگاه دانشجو به صورت شخصی و یا از طریق تلگرام ، تلفن و ایمیل به منظور پشتیبانی از شما در دسترس هستند .

در مهم ترین بخش از انجام پایان نامه دکترا کناره گیری نکرده و به راه خود ادامه دهید .

بسیاری از دانشجویان مقطع دکترا اهمیت پایان نامه ی خود را نادیده گرفته و در انجام پایان نامه ها ناکام مانده اند . تحقق این امر میزان اعتبار آن ها را کاهش داده و تنها به تجربه ای مفید ، با پیامدهای حرفه ای طولانی ختم خواهد شد . مشاوران و افراد آکادمیک می توانند این مشکل را به خوبی حل و فصل نمایند . به عبارت دیگر ، آن ها می توانند نحوه ی آغاز و ادامه ی پایان نامه را به شما نشان داده و یا روند تحقیق و نوشتن را پیش بینی نمایند . افراد آکادمیک می توانند نحوه ی نگارش پایان نامه به گونه ای تفسیر نمایند که ادامه ی راه برای شما آسان تر و یا ساد تر گردد .

انتظار شما از یک پروپوزال مقطع دکترا چیست ؟

در موسسه ایستگاه دانشجو ، ما خدمات و مهارت های برخی از دانشجویان با تجربه و متخصصان کشور را پذیرفته و از تخصص آن ها برای بهبود کیفیت انجام پروپزوزال و پایان نامه استفاده خواهیم نمود . از این رو ، ما می توانیم خدمات بی نظیری را در این زمینه ارائه نماییم . ما کارخانه مقاله نیستیم ، و خدمات پشتیبانی ما برای دانشجویان دکترا واقعا منحصر به فرد است . هنگامی که شما یک رساله دکترا را به ما سفارش می دهید ، اطمینان خواهیم داد که پروپوزال شما بهترین و کم یاب ترین پایان نامه ی دنیا باشد .

یادگیری نحوه نوشتن پایان نامه دکتری و اولین گام در مشارکت طولانی مدت

اگر برای انجام پایان نامه و رساله دکترای خود از ما راهنمایی بخواهید ، با یکدیگر همکاری خواهیم کرد تا پایه های موفقیت و آینده شما را محکم تر از قبل بنا نماییم . ما با شما در یک ارائه ی یک پایان نامه همکاری نماییم ، بدون شک این پایان نامه قوی و مستحکم خواهد شد . اگر شما تصمیم به ادامه همکاری داشته باشید ، این مرکز با کمال میل از شما استقبال خواهد کرد .

انجام پایان نامه دکترا (مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی و ...)

انجام پایان نامه دکترا (مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی و …)

 

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری مستلزم رعایت قواعد و قانون های نگارشی و محتوایی هستند که باید از طرف نویسنده ی پایان نامه رعایت شود. برای انتخاب موضوع پایان نامه باید توجه داشت که باید موضوعی را انتخاب کرد که در گذشته در مورد آن مقاله یا پایان نامه ی دیگری نوشته نشده باشد. معمولا دانشجویان مقطع دکتری اقدام به انجام پایان نامه دکتری میکنند تا بتوانند سطح علمی خود را توسط استادان خود به تایید برسانند و مدرک دکتری خود را دریافت کنند .

انتشار مقاله پس از انجام پایان نامه دکتری

آنها پس از تایید پایان نامه ی خود می توانند آن را در مجلات معتبر نیز انتشار دهند . تسلط داشتن بر نحوه ی نگارش یک پایان نامه می تواند مهم ترین اصل در انجام پایان نامه دکتری باشد.  اکثرا ساختار پایان نامه ها از یک چکیده و پنج فصل تشکیل شده اند که به شرح مطالب این پنج فصل می پردازیم.

فصل اول در انجام پایان نامه دکتری

فصل اول که به اصطلاح دیگر مقدمه چینی برای موضوع پایان نامه است که در آن ما باید به تاریخچه ی موضوع پایان نامه و اهدافی که از انجام پایان نامه دکتری داریم و روش های اجرای آن بپردازیم . این فصل می تواند مهم ترین فصل در یک پایان نامه باشد و باید به آن اهمیت بسیاری داد .

فصل دوم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل دوم یک پایان نامه باید به معرفی منابعی که در انجام پایان نامه دکتری از آن کمک گرفتیم و ابهاماتی که هم اکنون در مورد موضوع پایان نامه وجود دارد بپردازیم و در اخر نیز باید انگیزه ی خود را در انجام پایان نامه دکتری روشن کنیم دستاورد ها و تاثیرات احتمالی پروژه بر جامعه را ذکر کنیم .

فصل سوم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل سوم باید اهداف جزئی و کلی پروژه را به صورت جامع و گسترده ذکر کنیم و از ضرورت های انجام پایان نامه برای گرفتن تاثیراتی که احتمال آن را می دهیم بگوییم .

فصل چهارم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل چهارم باید به چگونگی انجام تحقیقات و تکنیک هایی که درانجام پایان نامه دکتری خود از آن استفاده کردیم بپردازیم و نتایج را به صورت صریح ذکر کنیم. در توضیحات مسائل این فصل باید به صورت شفاف عمل کنیم تا بتوانیم خواننده را با تمام مراحل تحقیق خود اشنا کنیم و ابهامات او را برطرف کنیم .

فصل پنجم در انجام پایان نامه دکتری

فصل آخر را نیز باید به جمع بندی فصل های قبل ، خلاصه نویسی کل تحقیق و نتیجه گیری از آن بپردازیم .

محدودیت هایی نیز که در انجام پایان نامه با آنها روبه رو شدیم و در انجام پروژه ما تاثیر گذاشت را نیز باید در فصل آخر پایان نامه ی خود ذکر کنیم . برای انجام پایان نامه دکتری می توانیم از مشاوره و استادان نیز کمک بگیریم تا بتوانیم پایان نامه ی خود را به بهترین نحو انجام دهیم. تسلط داشتن بر موضوع پایان نامه نیز می تواند تاثیر مهمی در نظر استادان و نمره ی نهایی پایان نامه داشته باشد .